O nas

My – zaimek odnoszący się do grupy osób, do których należy mówiący
Was – zaimek odnoszący się do grupy osób, w skład której wchodzi osoba, do której zwraca się mówiący
Bawić – zajmować kogoś, dostarczając mu Rozrywki

Trzy słowa klucze które nie tylko mówią o tym czym się zajmujemy ale też – a może przede wszystkim – odpowiadają na jedno, ale to bardzo ważne pytanie:

Jak to wszystko się
STAO
??

Stało się nagle. Zaskoczyło nas, nasze otoczenie i teraz zaskakuje Was.

Otóż kilka lat temu niewielką grupą osób zamarzyliśmy, aby zorganizować wydarzenie, które da radość widzom.  Zrobić coś, czego nie robił nikt. Podołać czemuś czego inni się obawiali i stworzyć coś czego do tej pory nie było dane doświadczyć.

Tyle wizja. A rzeczywistość?

Podobna. Niedługo po narodzeniu się pomysłu zaangażowaliśmy się w pracę, efektem której był komercyjny występ stand-up z widownią sięgającą 800 widzów! Pełna sala i śmiech do łez! Widownia oszalała! Sukces! Potem zaczęły się rekomendacje i kolejne wizje wydarzeń. Kolejni artyści, podróżnicy i współpracownicy.

I tak dziś organizujemy wydarzenia na terenie całego kraju, angażując najwybitniejszych artystów, dostarczając Wam niezapomnianej rozrywki na najwyższym poziomie. Nie samą rozrywką jednak żyjemy.

Dla głodnych wiedzy, przygody i opowieści przywiezionych z najdalszych zakątków świata organizujemy prelekcje z największymi polskimi podróżnikami!

Nasze pierwsze wydarzenie publicznie skomentowano tak:

A potem znalazł się ten pierwszy. Facet, który nigdy wcześniej tego nie robił. Założył sobie działalność gospodarczą, wynajął salę i sprzedał całą w ciągu kilku godzin. Wynajął więc dodatkowo na dzień następny i znowu sprzedał szybko przez internet. Próbował wynająć po raz trzeci, ale dostał termin dopiero na listopad – tak czy owak wynajął.

To MY! Dla WAS! To Wasze opinie, uśmiech i zadowolenie są motorem naszych działań. Słuchamy uważnie głosów osób zainteresowanych proponowaną przez nas formą rozrywki i wyciągamy wnioski. Nie tylko staramy się podołać oczekiwaniom. My te oczekiwania zaspokajamy!

My i Artyści. Scena i Technika. Kasa. Bileterzy i Bileterki. Cała ta rozpędzona machina … . Co znaczyłyby te słowa gdyby nie Wy! Czym byłyby te zlepki liter bez Was, ludzi dla których to wszystko się zaczęło i trwa po dziś dzień – WIDZÓW!

Publiczność jest dla nas najważniejsza. Wasze roześmiane twarze, rozbolałe ze śmiechu brzuchy.

To Was Kochana Publiczności chcemy rozśmieszać, zabawiać, BAWIĆ … .

Trzy słowa klucze

W nich fundament …

                        … i odpowiedź.

Tak to się właśnie STAO!

IMG_6546
podpis